ISOVER koolitatud ja volitatud puistevilla paigaldaja pitsat

Koolitatud ja volitatud paigaldajad

ISOVER teeb koostööd puistevilla paigaldajatega, kes omavad ISOVER KOOLITATUD JA VOLITATUD PAIGALDAJA sertifikaati ning õigust kinnitada oma oskusi vastava kvaliteedimärgisega. Sertifitseeritud paigaldajate võrgustik katab kogu Eestit ja seeläbi saavad nõudliku tellija soovid kõikjal täidetud. Põhjaliku väljaõppega paigaldaja suudab vältida tüüpvigu ning tööde tellijale antakse üle ajale vastupidav ning energiasäästlik soojustuslahendus ka tehniliselt keerukamate objektide ning erilahenduste puhul. Vaid õige paigaldus tagab soovitud isolatsioonikihi säilimise ja toimimise kogu hoone kasutusaja vältel. Lisaks sellele oskavad koolitatud ja volitatud paigaldajad anda nõu enne soojustustöid nii materjalikulu kui vajalike eelnevate tegevuste kohta. 


Soojusta ise!

ISOVER ja CRAMO pakuvad uudset võimalust – osta ehitusmaterjalide kauplusest ISOVER InsulSafe puistevill, rendi CRAMOST puistevilla paigaldamise agregaat ja teosta villa puistamine ise! Loe täpsemalt: Soojusta ise!

ISOVER puistevill KV on peamiselt soojusisolatsiooniplaatide lõikamisel ülejäävatest tükkidest valmistatud isolatsioonimaterjal. Puistevillal on head soojustusomadused ning toode on mittepõlev. Kasutatakse peamiselt pööningute ja vahelagede soojustamiseks. ISOVER InsulSafe on aga liini peal toodetud valge puistevill, millele ei ole lisatud sideainet. Mõlemad puistevillatooted on mõeldud ainult spetsiaalse puhuriga paigaldamiseks!